Pekná cesta 15, Bratislava

0905 524 451

kaniansky@coolstranky.sk

Redakčný systém Drupal

Hlavnou úlohou Redakčného systému je umožniť vám meniť a vytvárať obsah bez znalosti programovania.

Má ale aj množstvo ďalších funkciíí. Podľa potreby môže upravovať veľkosť zobrazenia obrázkov, rozosielať emaily, prepájať vašu web stránku s inými stránkami (napr. sociálnymi sieťami), umožniť vyhľadávanie na stránkach, vytvárať automaticky menu, či zobrazenie vášho obsahu na inej podstránke, prevádzkovať e-shop, jazykové verzie a veľa ďalších funkcií.

Čo vám ponúkame už v cene redakčného systému?

Školenie obsluhy redakčného systému

Dĺžka školenia závisí od náročnosti web stránky. Je vždy v našom záujme, aby náš zákazník web stránku využíval a rozumel jej, pretože vaša web stránka je aj našou vizitkou a tak zaškoleniu venujeme maximálny možný čas.

Na školení vás naučíme, ako používať redakčný systém, sledovať štatistiky, ale aj vám poradíme ako písať texty pre vyhľadávače, čo je pre vás dôležité a čo menej a podobne.

Na požiadanie vytvoríme aj manuál k používaniu, ale administráciu Redakčného systému sa vždy snažíme vytvoriť tak, aby bola pre vás čo najjednoduchšia, intuitívna a nebolo tak potrebné používať akýkoľvek manuál.
Napríklad, ak ste v predchádzajúcom období používali iný redakčný systém, vieme vám administráciu prispôsobiť vašim zvyklostiam.

Základné funkcie redakčného systému

Čo by v redakčnom systéme nemalo chýbať? Pre náš tim už klient musí mať možnosť vytvoriť základ firemnej stránky, pridávať obsah pomocou editora, vytvárať menu, vytvoriť mapu prevádzky, kontaktnú stránku, či sledovať štatistiky o návštevnosti.

Editor na pridávanie obsahu

Na pridávanie obsahu vám bude slúžiť editor, ktorý je veľmi podobný bežným textovým editorom ako MS Word, a pod.
Môžete pomocou neho pridávať a upravovať texty ako aj pridávať a upravovať obrázky, či videá.
Najpoužívanejším a najodporúčanejším editorom je CKEditor - pozrite si demo.

Kontaktná stránka

Dôležitou súčasťou je často aj kontaktná stránka s mailovým formulárom, aby vás klient mohol vždy rýchlo a jednoducho kontaktovať.

Integrovaná mapa Google

Ďalšou potrebnou častou je: Mať na stránke mapu kde nás váš klient nájde. Mapa tiež patrí medzi základ, ktorý je už v cene redakčného systému.

SEO Optimalizácia pre vyhľadávače - základ

Pretože sa SEO Optimalizáciou zaoberáme aktívne, aj naše web stránky ju automaticky obsahujú. Už pri realizácii web stránky prihliadame na základné pravidlá, ktoré sú pre SEO Optimalizáciu dôležité.
Čítať viac o SEO Optimalizácia pre vyhľadávače - základ.

Google Analytics - základ

Ak do stránky vložíte okrem finančných prostriedkov aj množstvo vlastnej energie a času, je pochopiteľné, že budete chcieť sledovať najrôznejšie štatistické údaje. Ako bohatý základ vám môžu poslúžiť základné štatistiky Google Analytics.

Povolené a odporúčané množstvo stránok

Množstvo stránok vôbec neobmedzujeme, môžete si pridávať neobmedzené množstvo stránok, skôr je tu naše odporúčanie, ak chcete mať z vašej web stránky prínos, pri väčšom množstve podstránok je vhodné uvažovať o riešení na mieru, kde bude mať návštevník vašej web stránky lepšiu navigáciu a tak sa k obsahu dostane ľahšie.

...pretože na webe je konkurencia vždy len jeden klik myšou od vás...

Opýtajte sa nás
CAPTCHA
Táto otázka slúži na zistenie, či ste bežný návštevník, kvôli spamu.