Pekná cesta 15, Bratislava

0905 524 451

kaniansky@coolstranky.sk

Hľadáme SEO Juniora

Čo sa u nás môžeš naučiť a čo budeš robiť

Ak chceš neskôr riadiť celú kampaň a lepšie niečomu rozumieť, potrebuješ mať dobrý prehľad v jednotlivých aktivitách. Budeš robiť čiastkové aktivity v rámci SEO kampaní,  ale aj sledovať správanie používateľov, vyhodnocovať to, navrhovať vylepšenia a pripravovať reporty pre klientov. Sme skôr technicky zameraní, preto robíme viac technické veci, nebránime sa ale aj tvojim novým nápadom a kreativite.

Základné činnosti sú (z tohoto budeš robiť len časť - podľa tvojich znalostí):

  • SEO Audit webu
  • Klasifikačná SEO analýza kľúčových slov
  • Hľadanie príležitostí na vylepšenie stránok
  • Interné linkovanie

Čo hlavne robíme a čoho budeš súčasťou

Robíme klientom prioritne SEO ale aj PPC (Google AdWords) kampane, nie sme nepriateľmi ani so sociálnymi sieťami. Dnes už nutnou potrebou sú zladené štatistiky Google Analytics. Tým rozumieť je základ online úspechu, budeš sa s nimi stretávať často.
Hlavným domovom kvalitných kampaní sú weby. Robíme ich na Drupale, ktorý milujeme, dáva nám voľnosť vo flexibilite riešení. Spolupráca na tvorbe webu ti môže pomôcť k porozumeniu návrhu dobrého webu z pohľadu marketingu. SEO však robíme aj pre iné CMS systémy, kde dávame odporúčania, alebo pracujeme s obsahom.

Úväzok: Full time, možno sa vieme dohodnúť aj na part time (Ponuka je vhodná aj pre študentov).
Typ spolupráce: Preferujeme fakturáciu.
Pracovná doba: Očakávame, že na začiatku min 80% času prežiješ u nás v kancli, neskôr podľa dohody. Zvyšok si môžeš rozdeliť podľa svojho uváženia.
Prax: SEO si skúšal/a minimálne na vlastnom projekte. Máš základný prehľad, ktoré onpage a offpage faktory ovplyvňujú umiestnenie stránky vo výsledkoch vyhľadávania.
Miesto práce: Pekná Cesta 15 v Bratislave
Plat: Závisí od tvojich skúseností a spokojnosti klientov. Keď niečo budeš vedieť, nebudeme Ťa chcieť stratiť.
Termín nástupu: Podľa dohody, najlepšie čo najskôr (od februára/marca).


Čo by sa nám na Tebe páčilo?

Výborne sa orientuješ vo svete internetu, webovej analytiky, online reklamy a máš veľkú motiváciu sa naučiť viac a špecializovať sa na túto oblasť. Vynikajúco ovládaš slovenský jazyk a v ideálnom prípade máš skúsenosti s analýzou kľúčových slov, nástrojom open refine a rozoznáš html tagy od css, či javascriptu. Pracuješ na svojom vývoji a rád sa učíš nové veci z vlastnej iniciatívy.

Ak ťa moja ponuka zaujala, neváhaj napísať na mail kaniansky@coolstranky.sk, alebo dole pomocou formulára, všetky cesty vedú ku mne.
Viliam

 

 

CAPTCHA
Táto otázka slúži na zistenie, či ste bežný návštevník, kvôli spamu.