Pekná cesta 15, Bratislava

0905 524 451

kaniansky@coolstranky.sk

SEO Optimalizácia

SEO Optimalizácia pre vyhľadávače (search engine optimization) je sada nástrojov a praktík na lepšie umiestnenie web stránky vo vyhľadávaní v neplatených, resp. prirodzených (organických) výsledkoch vyhľadávania.

Výkonnostný marketing sa pozerá na zákazníka z inej strany. Neponúka zákazníkovi tovar keď ho nepotrebuje, ale snaží sa ho zastihnúť vo chvíli, keď ho hľadá. Preto je investícia do SEO Optimalizácie tou najlepšou voľbou efektívneho marketingu.

Hlavou úlohou SEO Optimalizácie je privádzať návštevníkov na stránku, ale náš klient očakáva aj nákupy, alebo dopyty.
Najskôr musíme pochopiť klientovho zákazníka. Podľa toho následne vieme, kde ho hľadať, ako s ním komunikovať a ako ho priviesť k nákupu.

Ako prebieha SEO kampaň

SEO audit je dôležitý

Na začiatku každej

 

Našou úlohou je pochopiť klientov produkt, cieľovú skupinu a potom mu odporučiť správne kanály na propagáciu.

Performance marketing ukazuje cieľovke len to, čo hľadá a má o to záujem.

Mnohé firmy tvrdia, že výkon sa dá robiť aj na Facebooku, ale z našich skúseností to nie je celkom pravda. FB Ads majú omnoho viac spoločného s tradičným plánovaním médií - v podstate len ukazujú reklamu niekomu, kto o ňu môže mať záujem na základe demografie a záujmov.

Všetko sa začína, keď človek cíti potrebu niečo si kúpiť – napríklad slúchadlá. Začne googliť, kde by ich mohol nájsť. Vtedy nastupuje performance kanál a ponúkne mu riešenie jeho problému. V tomto prípade obchody s elektronikou.

Nájdeme médiá, ktoré majú podobnú cieľovku ako zadávateľ a tam umiestnime jeho reklamu.

 

Faktorov je veľa: Od názvov stránok, cez doménu, jej históriu, obsah, kód, linkovanie.
Našou úlohou je hlavne správne odhadnúť dôležitosť a vymyslieť stratégiu, ktorá zohľadní výšku investície a bude mať aj výsledky.

 

..................................................

18.09.2015

SEO Poradenstvo

Pomôžeme vám definovať SEO ciele a rozvíjať realistickú stratégiu s vami. Môžete mať v dome marketingové tímy, ktoré si vyžadujú podporu a poradenskom, alebo nás môžete musieť byť vaše celé SEO tím. Pracujeme v oboch smeroch a poradiť na najlepšom prístupe.
Kľúčové slovo a prieskum trhu

Solid kľúčové slovo a prieskum trhu pomôže sprievodca SEO stratégie a umožní nám poskytovať realistické projekcie a prognózy príležitostí priamo vo Vašom trhu. Nechceme, aby divoké odhady alebo sľubuje nemôžeme splniť.
Technický audit

Sme dobre známy v priemysle pre naše technické možnosti vďaka našej špičkovej SEO Spider plazí softvér. Vykonávame audity, ktoré analyzovať vaše webové stránky, aby zabezpečili vyhľadávače sú schopné efektívne odhaliť, kraul a register vaše webové stránky pre maximálnu viditeľnosť.
Onsite SEO

Analyzujeme štruktúru svojej webovej stránky, vnútorná architektúra & ostatné kľúčové prvky, ktoré sú vážené vo vyhľadávačoch algoritmov poskytnúť odporúčania na zlepšenie relevantnosti a vyrovnanie v zacielenie na kľúčové slová. Poradíme o všetkých aspektoch SEO, z miesta migráciou, aby schémy a viac.
Penalty Recovery

Náš tím SEO konzultanti majú dostatok skúseností v odkaze auditov a preskúmaní backlink profily. Pomohli sme webové stránky získať od Google, algoritmické sankcie, ako je Panda a Penguin, rovnako ako ručné akciou z chýb, ktoré, alebo tretia osoba urobili v minulosti.
Link Stavebné

Link Stavebné je zastaraný terminológie pre on-line marketing. To je často zabudli alebo nedal úroveň odborných znalostí a času, ktorú si zaslúži, ale sú stále k základným signálu používaný v bodovaní. Dnešné prepojenie budovy "zahŕňa obsahový marketing, PR a dosah, aby si ľudia hovoria o vašej značke.
Obsah Marketing

Chrbticou každej marketingovej kampane je zaujímavý obsah a náš tím kreatívnych, vrátane spisovateľov, Dizajnéri a vývojári pomohol mnohých značiek dostať hovoril v médiách hlavného prúdu, na špičkových publikácií a blogov.
SEO PR

Vyvinuli sme úzke vzťahy a kontakty s niektorými z najuznávanejších vydavateľmi, blogeri, novinári & vplyvných v rôznych priemyselných odvetviach a odvetví po celom svete. Opierajú sa o našich značiek jedinečným výhľadom, názoru a včasné obsahu.
Outreach

Aj tie výnimočná obsah môže dôjsť k strate na webe dnes. Náš tím SEO dosah pripojiť svoju značku & Kurátor obsah s kľúčovými vplyvných pre on-line, aby si ľudia o vás hovoria a zdieľať svoju správu.
Infografiky & Interaktívny obsah

Náš tím kreatívy, Dizajnéri a vývojári pracovať po boku Naše SEO a obsah tímy predstavovať si, výskum, návrh a vytvorenie pozoruhodnej infografiky & interaktívny obsah pre značky, ktoré sa dostanú zdieľaných celom webe.
Social Media Promotion

Kým vyhľadávače sú stále ešte v plienkach v chápaní a používaní sociálnych signálov algoritmickým v bodovaní, je dôležité dosiahnuť svoje publikum naprieč všetkými kanálmi a umocní obsah & správu.
Reporting & Analysis

Milujeme dát a poskytuje mesačné správy o viditeľnosti, analytikov, konverziu & výnosu (alebo hodnoty), takže výkon kampane možno pripísať späť na SEO investície a čo je pre vašu spoločnosť.

 

 

Opýtajte sa nás
CAPTCHA
Táto otázka slúži na zistenie, či ste bežný návštevník, kvôli spamu.