Pekná cesta 15, Bratislava

0905 524 451

kaniansky@coolstranky.sk

Hľadáme stážistu

...s chuťou získať prax

Máme rôzne projekty, pre stážistu alebo stážistku. Od B2B technických zameraní, cez neziskový projekt, s ktorým sa môžeš pochváliť, až po B2C komunikáciu na cieľového klienta.

Nehľadám žiadneho Guru, Ninju, ani Supermana

Nikto učený bez praxe z neba nespadol. Stáž je na to, aby si sa niečo naučil(a). Sme malá online agentúra, ktorej zákazky pribúdajú a tak, ak sa zabehneš, môže byť zo stáže part time, potom TPP, či seriózna spolupráca. Ale nepredbiehajme, teraz hľadám stážistu a podľa toho sú nastavené aj očakávania.

...nečakám veľa, ale prekvapiť môžeš

Od Teba očakávam hlavne záujem o online marketing. Základný prehľad v pojmoch SEO, PPC, Google Analytics, vedieť napísať zmysluplný text, alebo niečo upraviť bez potreby všetko po tebe kontrolovať by bolo užitočné.
Že rozumieš excelu, wordu asi spomínať nie je treba.

Čo hlavne robíme a čoho budeš súčasťou

Robíme klientom prioritne SEO a PPC (Google AdWords) kampane, nie sme ale nepriateľmi ani so sociálnymi sieťami. Dnes už nutnou potrebou sú zladené štatistiky Google Analytics. Tým rozumieť je základ online úspechu, budeš sa s nimi stretávať často.
Hlavným domovom kvalitných kampaní sú weby. Robíme ich na Drupale, ktorý milujeme, dáva nám voľnosť vo flexibilite riešení. To ti môže pomôcť k porozumeniu návrhu dobrého webu z pohľadu marketingu.

...čo sa u nás môžeš naučiť a čo budeš robiť

Ak chceš neskôr riadiť celú kampaň a lepšie niečomu rozumieť, potrebuješ mať dobrý prehľad v jednotlivých aktivitách. Budeš robiť čiastkové aktivity v rámci PPC, SEO kampaní, možno niečo so sociálnymi sieťami, ale aj čumieť na správanie používateľov, nastavovať Google Analytics a pripravovať reporty pre klientov.

Okrem toho sa u nás

  • píšu texty (copywriting) - ak vieš písať príťažlivé texty, za každý článok môžeš dostať odmenu.
  • sem/tam aj nahadzujú dáta (export/ import) - tam, kde sa písať migračný script ekonomicky neoplatí (pri migrácii rôznych dát), migrujeme manuálne. Môžeš si urobiť brigádu.
  • robia weby - ak vieš z html/css/javascript zlepiť niečo zmysluplné, robiť s grafikou, alebo oštýlovať nejakú stránku, určite využijeme tvoje schopnosti a zaplatíme ti za nich.

Je stáž u nás platená?

Odmena záleží od tvojich predošlých skúseností a aktuálnych schopností. Prvý mesiac si ťa počas neplatenej stáže oťukáme (niečo Ťa naučíme) a keď zistíme, v čom si dobrý/á a podľa toho ti ponúkneme odmenu.

Ak ťa moja ponuka zaujala, neváhaj napísať na mail kaniansky@coolstranky.sk, alebo dole pomocou formulára, všetky cesty vedú ku mne.
Viliam

 

CAPTCHA
Táto otázka slúži na zistenie, či ste bežný návštevník, kvôli spamu.